Azərbaycan millisinin yekun heyəti açıqlandı – SİYAHI
Qadınlardan ibarət Azərbaycan millisinin UEFA Millətlər Liqasının seçmə mərhələsi çərçivəsində Litva yığmasına qarşı keçiriləcək ev oyunu üçün yekun heyəti açıqlanıb.
Pressing.az AFFA-nın rəsmi saytına istinadən xəbər verir ki, baş məşqçi Siyasət Əsgərov 24 nəfərlik heyəti müəyyənləşdirib.
Millinin heyəti
Aytac Şərifova (“Hakkarigucu”, Türkiyə), Nərgiz Əliyeva (“Fatih Vətən”, Türkiyə), Günay İsmayılova, Mehriban Şahməmmədova, Manə Mollayeva, Fidan Cəfərova, Vüsalə Seyfəddinova, Firəngiz Teymurova, Coşqunə Əliyeva, Ayşən Salamzadə, Xanım Əsədova, Alina Nəhmədova (hamısı “Neftçi”), Nigar Mirzəliyeva (“Zenit”, Rusiya), Yeliz Acar, Peritan Bozdağ, Esra Manya (hamısı “Fatih Vətən”, Türkiyə), Kamilla Məmmədov (“Okjetpes”, Qazaxıstan), Jalə Məhsimova (“Amed Spor”, Türkiyə), Sevinc Cəfərzadə (“Krasnodar”, Rusiya) Ayşən Əhmədova, Milana Rəhimova (hər ikisi “Ünyepor”, Türkiyə), Alina Dorofeyeva, Diana Məmmədova (hər ikisi “Rubin Kazan”, Rusiya), Aysun Muradova (“Gölbaşı Belediye Spor”, Türkiyə).
Qeyd edək ki, millimiz C Liqasının 4-cü qrupu çərçivəsində mayın 30-da, saat 18:00-da, Bayıl stadionunda Litva yığması ilə qarşılaşacaq.